PICNIC LA HELP NET! Bucura-te de natura cu SUPER oferta noastra speciala de picnic! ⇨ Vezi oferta ⇦

CAFFETIN COLDMAX 10 PLICURI

Adauga la Favorite

Brand: ALKALOID

* Pretul afisat este valabil doar pentru comenzi online. In farmacii pretul poate varia.

Vezi alte produse din acelasi brand Vezi alte produse din aceeasi categorie

CAFFETIN COLDMAX 10 PLICURI

Caffetin Cold Max este utilizat pentru ameliorarea simptomelor de raceala si gripa, incluzand ameliorarea durerilor generale, durerilor faringiene, cefaleei, congestiei nazale si pentru scaderea temperaturii.

BENEFICII:
• combate raceala si gripa
• reduce temperatura corpului
• amelioreaza durerea
• reduce secretia nazala

INGREDIENTE:
• Substantele active sunt paracetamol 1000 mg si clorhidrat de fenilefrina 12,2 mg (echivalent cu fenilefrina baza 10,0 mg)
• Celelalte componente sunt acid ascorbic, zahar, aspartam, aroma de lamaie-mentol (care contine: uleiuri de lamaie naturale si substante aromatice, L-mentol natural, maltodextrina,
manitol (E 421), gluconolactona, guma arabica, sorbitol (E420) si α-tocoferol), zaharina sodica, dioxid de siliciu coloidal anhidru, acid citric si citrat de sodiu.

MOD DE ADMINISTRARE:
• Luati intotdeauna acest medicament exact asa cum este descris in acest prospect sau asa cum v-a spus medicul dumneavoastra sau farmacistul. Discutati cu medicul dumneavoastra sau cu farmacistul daca nu sunteti sigur.Adulti si adolescenti cu varsta peste 16 ani si greutatea mai mare de 50 kg - un plic . Doza poate fi repetata la interval de 4 - 6 ore.
• Nu luati mai mult de 4 plicuri intr-un interval de 24 de ore.
• De la varsta de 16 ANI

Informatii suplimentare

Producator: ALKALOID
Cod EAN: 5310001268732
Brand: ALKALOID

Citeste mai mult

Pareri CAFFETIN COLDMAX 10 PLICURI

Fii primul care scrie o parere

Adauga o parere

1-5

1 2 3 4 5




Ne rezervam dreptul de a sterge comentariile nepotrivite!

Alti clienti au cumparat si...

Intreaba farmacistul tau

L-V: 08:30 – 16:30