PICNIC LA HELP NET! Bucura-te de natura cu SUPER oferta noastra speciala de picnic! ⇨ Vezi oferta ⇦

CAFFETIN COLD PLUS 10 COMPRIMATE

Adauga la Favorite

Brand: ALKALOID

* Pretul afisat este valabil doar pentru comenzi online. In farmacii pretul poate varia.

Vezi alte produse din acelasi brand Vezi alte produse din aceeasi categorie

CAFFETIN COLD PLUS 10 COMPRIMATE

Caffetin Cold Plus este utilizat pentru ameliorarea simptomelor de raceala si gripa (ameliorarea durerilor generale, durerilor in gat, durerilor de cap, congestiei nazale si scaderea temperaturii si ameliorarea tusei)

BENEFICII:
• amelioreaza durerea si scade febra
• decongestioneaza si elibereaza caile nazale blocate
• suprima tusea
• intareste sistemul imunitar datorita continutului de vitamina C.

INGREDIENTE:
Paracetamol 500mg, clorhidrat de pseudoefedrina 30mg, bromhidrat de dextrometorfan 15mg si acid ascorbic 60 g. Excipient cu efect cunoscut: sodiu.

MOD DE ADMINISTRARE:
• Doza recomandata pentru adulti si copii peste 12 ani este de un comprimat filmat de patru ori pe zi. Se pot lua maxim doua comprimate administrare deodata. Intervalul de timp intre administrari nu trebuie sa fie mai mic de patru ore. Doza zilnica trebuie limitata la maximum 2 comprimate de patru ori pe zi (8 comprimate in 24 ore).
• De la varsta de 12 ANI

Informatii suplimentare

Producator: ALKALOID
Cod EAN: 5310001210052
Brand: ALKALOID

Citeste mai mult

Pareri CAFFETIN COLD PLUS 10 COMPRIMATE

Fii primul care scrie o parere

Adauga o parere

1-5

1 2 3 4 5




Ne rezervam dreptul de a sterge comentariile nepotrivite!

Alti clienti au cumparat si...

Intreaba farmacistul tau

L-V: 08:30 – 16:30